Skip to main content

Fotokalendáře a fotoknihy

Fotokalendáře a fotoknihy asi připravuje hodně z vás. My je taky chystáme už roky, na Vánoce rodičům i prarodičům. Jeden fotokalendář si vždy necháme i doma. Ten Gábinku zajímal už asi od 1 roku, kdy se k němu sama dostala a začala si prohlížet. Občas nějakou stránku vytrhla, ale zabavila se u toho minimálně na 15 minut. 


V té době mě napadlo připravit (krom těch klasických velkých fotoknih, co jednou bude Gábi ukazovat svým vnoučatům) i mini fotoknihu, kde by měla svoji nejbližší rodinu. Aby si ji mohla prohlížet, učit se babi, děda… a jména třeba sestřenice nebo strejdy. Chtěla jsem ji jen pro ni, aby si s ní mohla nakládat podle svého a já netrpěla při každém vyškubnutí strany..


Teď už je to víc jak půl roku, co tuto fotoknihu má a žádná stránka nechybí. Sice je na ní vidět, že je opravdu hojně používaná, viz foto, ale jinak k žádné újmě nedošlo. Z čeho mám velkou radost, navíc si ji Gábi prohlíží s radostí, říká koho tam vidí a má radost, že členy rodiny pozná. Navíc se tím spolu s kalendářem dokáže zabavit na docela dlouhou dobu. 


Dokonce se nám tato fotokniha osvědčila i jako zábava během čištění zoubků. Teď už si zoubky Gábi čistí ráda a nechá si i v klidu dočistit od nás a stačí ji se koukat na sebe do zrcadla, ale začátky byly náročné. A protože jsem ji nechtěla dávat telefon, abych ji zabavila, tato knížka se mi hodila a Gábi moc bavila nejen při čištění zoubků. 

Fotky
Fotky
Fotky