Zeptala jsem se přítele, co by si dal dobrého, sladkého k odpolednímu čaji. Řekl, že perník. Ideální dezert, protože je rychle upečen, je nadýchaný, vždy do něj propašuju i jablko na odlehčení a ořechy, aby to v něm hezky křupalo.
Perník je sázka na jistotu a absolutní klasika, která provoní celý byt a navodí tu pravou atmosféru domova. Použití karobu místo klasického kakaa je skvělý trik, jak dezert nabídnout i těm nejmenším Jablko zajistí, že perník zůstane krásně vláčný a šťavnatý i několik dní – pokud ho tedy dříve nesníte.
Pokud chcete perník ještě trochu vylepšit, zkuste přidat lžičku kvalitních povidel nebo domácí marmelády přímo do těsta pro ještě hlubší chuť. Perník chutná skvěle samotný, ale můžete ho polít i čokoládou nebo podávat s kopečkem zakysané smetany či vanilkové zmrzliny.
Ingredience na těsto
- 120g bio žitné celozrnné hladké mouky
- 50g třtinového cukru
- 2 vajíčka
- 1/2 prášku do pečiva
- 1 lžíce perníkového koření
- 3 lžíce karobu
- 70ml slunečnicového oleje
- 70ml smetany
- 1 jablko nahrubo nastrouhané
- 1 hrst nasekaných vlašských ořechů
Ingredience na polevu
- čokoláda
- kokos
Postup
Rozpálíme troubu na 175 stupňů. Do mísy dáme mouku, cukr, prášek do pečiva, karob, perníkové koření a vajíčka. Dále přidáme oloupané a na hrubo nastrouhané jablko.
Vlašské ořechy nasekáme nožem nebo nalámeme v ruce a přidáme k ostatním ingrediencím. Začneme míchat vše dohromady a pomalu přiléváme olej a pak i smetanu. Těsto by nemělo být úplně řídké, ale hezky táhlé jako med. Můžeme na zavonění přidat lžící rumu, ale nemusí být.
Když jsou ingredience hezky spojené v jednolité těsto, nalijeme ho na vymazaný a moukou vysypaný malý plech nebo do formy. Já zvolila formu, jelikož je menší a nám toto množství stačí. Pokud máte klasický velký plech, je třeba udělat dvojitou nebo dokonce trojitou dávku ingrediencí (pokud máte rádi opravdu vysoký perník).
Pečeme na 175 přibližně 30 min – než vyndáme z trouby vyzkoušíme špejlí uprostřed, zda je opravdu upečeno (těsto by na špejli nemělo ulpívat).
Po upečení vyndáme z trouby a necháme vychladit. Na studený perník nalijeme rozpuštěnou čokoládu a posypeme kokosem.
